Poznejte unikátní metodu EMS

Cvičení pomocí řízené elektrické stimulace svalů je v zahraničí už mnoho let velkým hitem. U nás ji však zná málokdo. Pojďme si společně říci, jak EMS vlastně funguje a zodpovědět nejčastější otázky.

Jak EMS funguje?

Představte si, že kdykoliv, když chcete udělat nějaký pohyb, váš mozek vyšle elektrický impuls přímo do svalu. Ten se díky němu zatne a daný pohyb vykoná. Stejně tak funguje i EMS. Jen s tím rozdílem, že vaše svaly jsou stimulovány vnějšími impulsy, díky kterým lze vaše svaly procvičit intenzivněji, rychleji a rovnoměrněji než při klasickém tréninku.

Jak vypadá EMS v praxi?

Pro přenos elektrických impulsů do svalů byl vytvořen speciální cvičební oblek. Ten je dostatečně flexibilní a pohodlný pro váš pohyb, ale především umožní přesnou diagnostiku vaší kondice i nastavení tréninku na míru vašim požadavkům a možnostem. Na správné provedení pohybů vás již navede váš osobní trenér.

V čem mi EMS trénink může pomoci?

Vždy záleží na vašich cílech. EMS cvičení v Body Diamond Brno je určeno jak pro vrcholové sportovce a lidi, kteří se chtějí dostat rychle do kondice, tak pro ty, kteří si jen chtějí po náročném dni vyčistit hlavu a posílit tělo.

Trénink přizpůsobíme vašim možnostem a cílům.

Ten vám poté může pomoci s:

  • celkovým zpevněním postavy
  • nabíráním svalové hmoty a silovou výdrží
  • hubnutím a problémy s celulitidou
  • bolestmi zad a kloubů
  • funkcí lymfatického a nervového systému

Opravdu stačí 20 minut tréninku?

Ano. Díky naší chytré diagnostice a řízené stimulaci svalů lze procvičit až 90 % svalů během 20 minut. Při komplexním EMS tréninku spálíte až 700 kalorií a je tak vhodný jak pro hubnutí, tak budování svalové hmoty, kde lze dosáhnout až 7x rychlejšího svalového růstu než u běžného cvičení v posilovně. To vše rychle, bezpečně a efektivně.

envelopemap-markersmartphonecrossmenu