20 minut, které vám změní život

Pokud hledáte moderní, efektivní a časově nenáročný způsob cvičení s rychlými výsledky, pak jste tu správně. EMS trénink je vhodný pro všechny věkové skupiny, protože vám jej vždy na míru přizpůsobíme na základě individuální diagnostiky. U nás v Body Diamond jsme tu zkrátka pro všechny, kteří se ve svém těle chtějí cítit skvěle.

BODY DIAMOND
KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP A PÉČE

Jak probíhá trénink v Body Diamond?

1. Vše vám nastavíme na míru
Celý trénink a jeho zátěž vám nastavujeme na míru a na základě dat. Předtím, než začnete cvičit, vám provedeme celkovou diagnostiku vaší kondice a fyziognomie. Nemusíte se bát, začínáme vždy na takové intenzitě, abychom společně dosáhli optimálních, a především měřitelných pokroků.

2. EMS oblek a první pohyby
Je čas obléct si náš EMS oblek a vše si vyzkoušet. Společně si řekneme, co všechno cvičení obnáší a jak se v obleku pohybovat, tak aby byl každý váš pohyb nejen správný, ale především účinný.

3. Dohlížíme na vás během celého cvičení
Váš trénink právě začíná a s ním i naprosto nová zkušenost z pohybu. Osobní trenér vám bude předcvičovat a řídit trénink i optimální míru zátěže. Navíc dohlédne na správnost prováděných cviků a dodá také pořádnou dávku zdravé motivace.

4. Čas na relaxaci
Trénink je u konce a vy si nyní můžete vychutnat regenerační masáž za pomoci stejných impulsů, které vám ještě před okamžikem napomáhaly k maximálnímu výkonu. Stačí snížit intenzitu, uvolnit se a nechat tělo dokonale zrelaxovat.

5. Spokojený odchod
Po 20 minutách odcházíte s úsměvem na tváři a pocitem dobře odvedené práce. Jak už poté strávíte čas, který jste s EMS tréninkem ušetřili, necháme na vás.

Co ke cvičení potřebuji?

U nás v Body Diamont nepotřebujete ke cvičení vůbec nic, pouze dobrou náladu a odhodlání dát si pořádně do těla. Odběhnout zacvičit si tak můžete jednoduše z práce nebo při cestě kolem. O vše ostatní už se postaráme my.

Součástí našeho tréninku jsou:

  • ručníky a speciální cvičební oblek
  • nápoje
  • počítačová diagnostika vaší kondice
  • individuální cvičební plán
  • osobní trenér
  • regenerační elektromasáž na konci tréninku
  • sprcha
envelopemap-markersmartphonecrossmenu